600 495 455

Buduj pasywnie  -  zadzwoń!

O nas

Dlaczego domy Kamp-Bud?

Nasze domy budowane są w sposób bardzo restrykcyjny i muszą spełniać wiele warunków, które minimalizują zużycie energii potrzebnej do ogrzania takiego budynku. Domy są proste, ergonomiczne i dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii pozwalają zaoszczędzić na bieżącej eksploatacji. Koszt utrzymania (ogrzewanie i ciepła woda użytkowa) domu o powierzchni 106m2 z promocji po zamontowaniu ogniw fotowoltaicznych to kwota 100 zł/miesiąc.

Wszystkie nasze domy wykonane są z wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego C24 impregnowanego ciśnieniowo. Nasza firma opracowała szkielet budynku wykonany ze stali hutniczej oraz profili stalowych połączonych z modułami drewnianymi, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo masywna, stabilna i trwała. Tak przygotowana konstrukcja budynku zostaje posadowiona na wcześniej przygotowanych ławach fundamentowych, najczęściej 60 cm ponad gruntem. Pozwala to całkowicie odizolować budynek od podłoża oraz zabezpieczyć w naturalny sposób przed zawilgoceniem.

Wszystkie materiały użyte do produkcji są naturalnymi izolatorami a izolacja (docieplenie) o grubości od 25 cm do 40 cm, zarówno ścian, podłóg jak i dachu sprawia, że domy są bardzo ciepłe i energooszczędne.

Każdy dom Kamp-bud wyposażony jest w mechaniczną wentylację (rekuperację), okna z roletami zewnętrznymi, klimatyzację oraz ogrzewanie z precyzyjnym sterowaniem. Ponadto zalecamy montaż instalacji fotowoltaicznej pod którą dostosowujemy konstrukcję naszego dachu.

Dajemy gwarancję energooszczędności
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii modułowej możecie Państwo zredukować koszty budowy nawet do 40%. Potężna i bezpieczna konstrukcja stalowo-drewniana pozwala przyspieszyć proces produkcji i tym samym ograniczyć do minimum koszty budowy. Czas budowy to tylko 3 miesiące. Zastosowane grube izolacje, solidne okna z roletami zewnętrznymi oraz energooszczędna instalacja centralnego ogrzewania współpracująca z ogniwami fotowoltaicznymi i kominkiem na pellet gwarantują ograniczenie kosztów utrzymania domu nawet do 80%. Nasza firma wyceni Państwa dom i zapewni, że po kalkulacji cena nie ulegnie zmianie.

Nasza siedziba mieści się w pobliżu Radomia. Bardzo łatwy dojazd z Warszawy. Prosimy pytać o domy pokazowe, ponieważ mamy czym się chwalić. Zapraszamy!

KAMP-BUD

Producent nowoczesnych domów energooszczędnych

ul. Partyzantów 11
26-630 Jedlnia Letnisko (koło Radomia)

tel./fax (048) 322 19 07
tel. kom. 600 495 455
e-mail: biuro@kamp-bud.pl