600 495 455

Buduj pasywnie  -  zadzwoń!

Promocja

EKO & DOM 106 – najczęściej wybierany dom przez naszych klientów

Oferujemy Państwu energooszczędny, bezpieczny i w pełnym tego słowa znaczeniu dom ekologiczny. Promocję kierujemy do osób, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo ale nie zapominają o ekologicznym podejściu do otaczającej nas rzeczywistości.

Nasza oferta ma na celu promocję dwóch najbardziej ekologicznych źródeł energii – prądu i pelletu. Charakteryzują się one minimalnym, wręcz znikomym negatywnym oddziaływaniem na środowisko naturalne, przy założeniu, że dom będzie wyposażony w panele fotowoltaiczne. Chcemy Państwu zaproponować najdroższe źródło energii czyli prąd i jednocześnie zagwarantować Państwu, że utrzymanie Waszego domu będzie bardzo mało kosztować. Alternatywne źródło ogrzewania to kominek na pellet, który obecnie jest jednym z najsprawniejszych urządzeń grzewczych na rynku.

Gwarancja energooszczędności, bezawaryjności i bezproblemowej obsługi jest dla nas priorytetem i wyzwaniem, które ma na celu ograniczyć Państwa koszty inwestycyjne, eksploatacyjne i amortyzacyjne do minimum.

Budowanie domu za dużego w stosunku do potrzeb jego mieszkańców jest z gruntu nieekologiczne, ponieważ powoduje zawyżone koszty utrzymania stąd tez nasza propozycja 106 m2 wydaje się najrozsądniejsza dla 4-osobowej rodziny.

Dla potwierdzenia naszej wiarygodności zapraszamy Państwa do domu pokazowego, gdzie będziecie mogli sami sprawdzić słuszność naszych przekonań. Podczas spotkania zaprezentujemy jak działają wszystkie instalacje w domu i w prosty sposób udowodnimy swoje racje. Zapewniamy, że wszystkie koszty eksploatacyjne policzymy od ręki a Państwo zdecydujecie czy się to opłaca.

Nic nie chcemy narzucać jedynie zaproponować proste i ekologiczne rozwiązania. Na życzenie w cenie promocyjnej wykonamy również instalację gazową

W CENIE 317 900 zł NETTO (2999 zł/m2 + 8% VAT) OTRZYMACIE PAŃSTWO W PROMOCJI DOM WYKOŃCZONY W WERSJI ENERGO PLUS PREMIUM. PROMOCJA DOTYCZY DOMU O POWIERZCHNI 106 m2.

Zakres prac poniżej :

 • Indywidualny projekt budowlany
 • Indywidualny projekt wnętrza
 • Przygotowanie terenu pod budowę
 • Wykonanie fundamentów
 • Konstrukcja domu wraz ze ścianami, stropem i podłogą oraz płytą K-G (parter i poddasze)
 • Ocieplenie ścian 30 cm
 • Ocieplenie podłogi 15 cm + 15 cm podmurówka
 • Wyciszenie ścian działowych 10 cm wełny
 • Ocieplenie poddasza użytkowego, izolacja 30 cm
 • Konstrukcja dachu pokryta blachodachówką wraz z obróbkami i rynnami
 • Konstrukcja dachu przystosowana do montażu paneli fotowoltaicznych wraz z instalacją zasilającą
 • Tynk elewacyjny z ozdobami i projektem indywidualnym (8m2 gratis)*
 • Okna i witryny białe, 3-szybowe z roletami (sterowanie elektryczne), powierzchnia do 22 m2 w cenie
 • Drzwi zewnętrzne stalowe ENERGO, grubość 68 mm
 • Instalacja elektryczna (rozdzielnia, przewody z puszkami bez osprzętu)
 • Instalacja wentylacyjna (rekuperacja) z rekuperatorem
 • Instalacja hydrauliczna bez białego montażu (łazienka na parterze i poddaszu) z przepływowym podgrzewaczem wody do C.W.U.* Ogrzewanie podłogowe w łazience na parterze i poddaszu.
 • Instalacja centralnego ogrzewania elektrycznego lub gazowego z grzejnikami, sterowaniem i piecem gazowym lub kominkiem na pellet 11 KW z montażem*
 • Instalacja telewizyjna z uchwytem zewnętrznym na antenę
 • Klimatyzacja 2-strefowa (bez napełniania)*
 • Schody wewnętrzne (w paczce) bez montażu
 • Schody zewnętrzne z podestem bez barierki (w paczce) bez montażu 2,6 m2*

*Szczegółowy zakres prac

TYNK ELEWACYJNY:

W ramach współpracy z naszą firmą, w wersji promocyjnej w cenie otrzymują Państwo:

Wizualizację elewacji budynku wykonaną przez biuro projektowe ANTRESOLA Studio, wraz z materiałem na jej wykonanie (2 kolory dom + ozdoby drewniane do 8m2 + 1 kolor podmurówka)

INSTALACJA HYDRAULICZNA:

W cenie otrzymują Państwo  instalację hydrauliczną, która obejmuje wykonanie odpływów i zasileń w ciepłą oraz zimna wodę na parterze i poddaszu. Instalację na parterze wykonujemy w hali produkcyjnej Wykonawcy zgodnie z ustaleniami projektowymi. Po montażu budynku na działce w zakresie  Inwestora (Zamawiającego) jest  spięcie wszystkich punktów odpływowych pod domem i połączenie ich z kanalizacją lub przydomową oczyszczalnią ścieków. Ponadto należy podłączyć wszystkie urządzenia objęte gwarancjami producenckimi, tj. elektryczny trójfazowy podgrzewacz wody, termę elektryczną, piec gazowy lub pompę ciepła do wykonanej przez nas sieci wodno kanalizacyjnej.

Instalacja wodno-kanalizacyjna na poddaszu obejmuje doprowadzenie pionów odpływowych oraz zasilenie w ciepłą i zimną wodę. Nie wykonujemy rozprowadzenia rur odpływowych i zasilających w ścianach działowych czy podłodze ze względów bezpieczeństwa na wypadek ewentualnej awarii. Inwestor (Zamawiający) zgodnie z naszymi zaleceniami powinien wykonać rozprowadzenie instalacji pod wannę i umywalkę w miarę możliwości z łatwym dostępem do niej, czyli najkorzystniej w zabudowie umożliwiającej łatwy dostęp i obsługę. W przypadku łazienki na poddaszu ściankę kolankową zostawiamy otwartą w celu ułatwienia dostępu do pionów czy ewentualnych zmian punktów instalacyjnych podczas późniejszych prac wykończeniowych.  Wszelkie zmiany w projekcie dotyczącym instalacji wodno-kanalizacyjnej są możliwe na etapie projektu i budowy domu w hali produkcyjnej Wykonawcy. Wszelkie zmiany na placu budowy Inwestor może wykonać we własnym zakresie.

WAŻNE !

Po podłączeniu wszystkich punktów instalacyjnych, tj. zaworów, baterii, kraników i wyżej wymienionych urządzeń grzewczych należy ponownie sprawdzić szczelność instalacji. Najkorzystniej jest wykonać próbę ciśnieniową powietrzem do 6 bar, a dopiero po niej napełnić instalację wodą.

KLIMATYZACJA:

W cenie otrzymują Państwo klimatyzator z funkcją  grzania (do -32 st.) typu Split włącznie z przygotowaną instalacją  2-strefową. W zakresie Inwestora (Zamawiającego) jest  montaż jednostki zewnętrznej i wewnętrznej do przygotowanej instalacji oraz napełnienie czynnikiem. Instrukcję podłączenia i obsługi otrzymacie Państwo wraz z klimatyzatorem.

INSTALACJA WENTYLACYJNA (REKUPERACJA):

W cenie otrzymują Państwo rekuperator, który należy podłączyć do przygotowanej przez nas instalacji (tj. systemu rur włącznie ze skrzynkami rozprężnymi oraz wykonanymi otworami na zewnątrz budynku). Instrukcję podłączenia i obsługi oraz niezbędny osprzęt  otrzymają Państwo wraz z rekuperatorem.

KOMINEK NA PELLET:

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na opcję z kominkiem, to w cenie otrzymacie komin wraz z montażem oraz kominek na pellet. W zakresie Inwestora    (Zamawiającego) jest podłączenie Kominka do wykonanej przez nas instalacji. Instrukcję podłączenia i obsługi oraz niezbędny osprzęt otrzymają Państwo wraz z kominkiem.

SCHODY ZEWNĘTRZNE Z PODESTEM :

W cenie otrzymają Państwo podest ze schodami o wysokości 102 cm dostosowany do standardowej wysokości podmurówki budynku. W zakresie Inwestora (Zamawiającego) jest złożenie, ustawienie i zamontowanie schodów z podestem na uprzednio przygotowanym podłożu. W przypadku różnicy poziomów na działce schody należy zmniejszyć lub zwiększyć już we własnym zakresie.

INSTALACJA CENTRALNEGO OGRZEWANIA Z GRZEJNIKAMI :

W cenie otrzymują Państwo instalację centralnego ogrzewania z grzejnikami. W przypadku instalacji z elektrycznymi grzejnikami otrzymują Państwo grzejniki elektryczne oraz oddzielne obwody elektryczne z dodatkowymi zabezpieczeniami. Istnieje możliwość sterowania grzejnikami w każdym z pomieszczeń.

W przypadku instalacji z grzejnikami zasilanymi wodą otrzymują Państwo grzejniki jednopłytowe PURMO, rozłożone i izolowane rury PEX  oraz piec gazowy.

W zakresie Inwestora (Zamawiającego) jest montaż grzejników na ścianie, podłączenie ich do przygotowanej instalacji centralnego ogrzewania oraz montaż pieca gazowego.

TYLKO U NAS PODCZAS PREZENTACJI otrzymasz rzetelną i ostateczną kalkulację kosztów budowy oraz koszty eksploatacyjne. Obliczymy precyzyjnie ile będzie kosztowało utrzymanie Twojego domu, ile energii zużyjesz na ogrzewanie, na ciepłą wodę użytkową, wentylację, klimatyzację i ile za to wszystko zapłacisz. Porównamy wszystkie instalacje grzewcze i zrobimy zestawienie kosztów. Policzymy ile kosztuje podgrzanie wody użytkowej przez różne urządzenia, sprawdzimy jak szybko możemy sterować ogrzewaniem w domu i oszacujemy jakie to ma znaczenie dla eksploatacji.

Policzymy amortyzację czyli skalkulujemy ile kosztuje nas zamontowanie różnych instalacji, ich obsługa, serwis i konserwacja przez 10 lat.
Potraktujemy Państwa zakup w naszej firmie jako czysty biznes i ocenimy co się opłaca. W naszym domu pokazowym zamontowaliśmy 7 liczników energii elektrycznej, licznik na ciepłą i zimną wodę, zamontowaliśmy system sterowania domem i jego instalacjami, kilka termometrów precyzyjnie odczytujących temperaturę i wilgotność we wszystkich pomieszczeniach oraz rekuperację z klimatyzacją.

Zapraszamy do współpracy i wspólnej oceny całkowitych kosztów budowy domu i jego późniejszego utrzymania.

Z poważaniem
Marcin Sułek

Poniżej przedstawiamy przykładowe wizualizacje domów z oferty promocyjnej:

KAMP-BUD

Producent nowoczesnych domów energooszczędnych

ul. Partyzantów 11
26-630 Jedlnia Letnisko (koło Radomia)

tel./fax (048) 322 19 07
tel. kom. 600 495 455
e-mail: biuro@kamp-bud.pl