600 495 455

Buduj pasywnie  -  zadzwoń!

Promocja

EKO & DOM 106 – najczęściej wybierany dom przez naszych klientów

Oferujemy Państwu energooszczędny, bezpieczny i w pełnym tego słowa znaczeniu dom ekologiczny. Promocję kierujemy do osób, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo ale nie zapominają o ekologicznym podejściu do otaczającej nas rzeczywistości.

Nasza oferta ma na celu promocję dwóch najbardziej ekologicznych źródeł energii, prądu i pelletu, które charakteryzują się minimalnym, wręcz znikomym negatywnym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Chcemy Państwu zaproponować najdroższe źródło energii czyli prąd i jednocześnie zagwarantować Państwu, że utrzymanie Waszego domu będzie bardzo mało kosztować. Alternatywne źródło ogrzewania to kominek na pellet, który obecnie jest jednym z najsprawniejszych urządzeń grzewczych na rynku.

Gwarancja energooszczędności, bezawaryjności i bezproblemowej obsługi jest dla nas priorytetem i wyzwaniem, które ma na celu ograniczyć Państwa koszty inwestycyjne, eksploatacyjne i amortyzacyjne do minimum.

Budowanie domu za dużego w stosunku do potrzeb jego mieszkańców jest z gruntu nieekologiczne, ponieważ powoduje zawyżone koszty utrzymania stąd tez nasza propozycja 106 m2 wydaje się najrozsądniejsza dla 4-osobowej rodziny.

Dla potwierdzenia naszej wiarygodności zapraszamy Państwa do domu pokazowego, gdzie będziecie mogli sami sprawdzić słuszność naszych przekonań. Podczas spotkania zaprezentujemy jak działają wszystkie instalacje w domu i w prosty sposób udowodnimy swoje racje. Zapewniamy, że wszystkie koszty eksploatacyjne policzymy od ręki a Państwo zdecydujecie czy się to opłaca.

Nic nie chcemy narzucać jedynie zaproponować proste i ekologiczne rozwiązania. Na życzenie w cenie promocyjnej wykonamy również instalację gazową

W CENIE 238 500 zł NETTO (2250 zł/m2 + 8% VAT) OTRZYMACIE PAŃSTWO W PROMOCJI DOM WYKOŃCZONY W WERSJI ENERGO. PROMOCJA DOTYCZY DOMU O POWIERZCHNI 106 m2.

Zakres prac poniżej :

 • Indywidualny projekt budowlany
 • Przygotowanie terenu pod budowę
 • Wykonanie fundamentów
 • Konstrukcja domu wraz ze ścianami, stropem i podłogą oraz płytą K-G (parter i poddasze)
 • Ocieplenie ścian 30 cm
 • Ocieplenie podłogi 15 cm + 15 cm podmurówka
 • Wyciszenie ścian działowych 10 cm wełny
 • Ocieplenie poddasza użytkowego, izolacja 15 cm, ściany działowe
 • Konstrukcja dachu pokryta blachodachówką wraz z obróbkami
 • Tynk elewacyjny*
 • Okna i witryny białe, 2-szybowe z roletami (sterowanie ręczne) na parterze, powierzchnia do 19 m2 w cenie
 • Drzwi zewnętrzne stalowe ENERGO, grubość 68 mm
 • Instalacja elektryczna (rozdzielnia, przewody z puszkami bez osprzętu)
 • Instalacja wentylacyjna (rekuperacja)
 • Instalacja hydrauliczna (bez białego montażu) z przepływowym podgrzewaczem wody do C.W.U.*
 • Instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami*
 • Instalacja telewizyjna z uchwytem zewnętrznym na antenę
 • Klimatyzacja 1-strefowa (bez napełniania)*
 • Schody wewnętrzne (w paczce) bez montażu
 • Schody zewnętrzne z podestem bez barierki 2,6 m2*

*Szczegółowy zakres prac

TYNK ELEWACYJNY:

W ramach współpracy z naszą firmą, w cenie otrzymują Państwo:

WERSJA ENERGO: Wizualizację elewacji budynku wykonaną przez biuro projektowe ANTRESOLA Studio, wraz z materiałem na jej wykonanie (1 kolor dom + 1 kolor podmurówka)

WERSJA ENERGO PLUS: Wizualizację elewacji budynku wykonaną przez biuro projektowe ANTRESOLA Studio, wraz z materiałem na jej wykonanie (2 kolory dom + 1 kolor podmurówka)

WERSJA PASYWNA: Wizualizację elewacji budynku wykonaną przez biuro projektowe ANTRESOLA Studio, wraz z materiałem na jej wykonanie (3 kolory + ozdoby drewniane dom + 1 kolor podmurówka)

INSTALACJA HYDRAULICZNA:

W cenie otrzymują Państwo  instalację hydrauliczną, która obejmuje wykonanie odpływów i zasileń w ciepłą oraz zimna wodę na parterze i poddaszu. Instalację na parterze wykonujemy w hali produkcyjnej Wykonawcy zgodnie z ustaleniami projektowymi. Po montażu budynku na działce w zakresie  Inwestora (Zamawiającego) jest  spięcie wszystkich punktów odpływowych pod domem i połączenie ich z kanalizacją lub przydomową oczyszczalnią ścieków.

Instalacja wodno-kanalizacyjna na poddaszu obejmuje doprowadzenie pionów odpływowych oraz zasilenie w ciepłą i zimna wodę. Nie wykonujemy rozprowadzenia rur odpływowych i zasilających w ścianach działowych czy podłodze ze względów bezpieczeństwa na wypadek ewentualnej awarii. Inwestor (Zamawiający) zgodnie z naszymi zaleceniami powinien wykonać rozprowadzenie instalacji pod wannę i umywalkę w miarę możliwości z łatwym dostępem do niej, czyli najkorzystniej w zabudowie umożliwiającej łatwy dostęp i obsługę. W przypadku łazienki na poddaszu ściankę kolankową zostawiamy otwartą w celu ułatwienia dostępu do pionów czy ewentualnych zmian punktów instalacyjnych podczas późniejszych prac wykończeniowych.  Wszelkie zmiany w projekcie dotyczącym instalacji wodno-kanalizacyjnej są możliwe na etapie projektu i budowy domu w hali produkcyjnej Wykonawcy. Wszelkie zmiany na placu budowy Inwestor może wykonać we własnym zakresie.

KLIMATYZACJA:

W cenie otrzymują Państwo klimatyzator z funkcją  grzania (do -32 st.) typu Split włącznie z przygotowaną instalacją 1 lub 2-strefową. W zakresie Inwestora (Zamawiającego) jest  zawieszenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej do przygotowanej instalacji i uchwytów na ścianie oraz napełnienie czynnikiem. Instrukcję podłączenia i obsługi otrzymacie Państwo wraz z klimatyzatorem.

INSTALACJA WENTYLACYJNA (REKUPERACJA):

W cenie otrzymują Państwo rekuperator, który należy podłączyć do przygotowanej przez nas instalacji (tj. systemu rur włącznie ze skrzynkami rozprężnymi oraz wykonanymi otworami na zewnątrz budynku). Instrukcję podłączenia i obsługi oraz niezbędny osprzęt  otrzymają Państwo wraz z rekuperatorem.

KOMINEK NA PELLET:

W cenie otrzymują Państwo komin wraz z montażem oraz kominek na pellet. W zakresie Inwestora    (Zamawiającego) jest podłączenie Kominka do wykonanej przez nas instalacji. Instrukcję podłączenia i obsługi oraz niezbędny osprzęt otrzymają Państwo wraz z kominkiem.

SCHODY ZEWNĘTRZNE Z PODESTEM :

W cenie otrzymają Państwo podest ze schodami o wysokości 102 cm dostosowany do standardowej wysokości podmurówki budynku. W zakresie Inwestora (Zamawiającego) jest ustawienie i zamontowanie schodów z podestem na uprzednio przygotowanym podłożu. W przypadku różnicy poziomów na działce schody należy zmniejszyć lub zwiększyć już we własnym zakresie.

INSTALACJA CENTRALNEGO OGRZEWANIA Z GRZEJNIKAMI :

W cenie otrzymują Państwo instalację centralnego ogrzewania z grzejnikami. W przypadku instalacji z elektrycznymi grzejnikami otrzymują Państwo grzejniki elektryczne oraz oddzielne obwody elektryczne z dodatkowymi zabezpieczeniami. Istnieje możliwość sterowania grzejnikami w każdym z pomieszczeń.

W przypadku instalacji z grzejnikami zasilanymi wodą otrzymują Państwo grzejniki jednopłytowe PURMO oraz rozłożone i izolowane rury PEX do każdego z pomieszczeń.

W zakresie Inwestora (Zamawiającego) jest montaż grzejników na ścianie oraz ich podłączenie do przygotowanej instalacji centralnego ogrzewania. Piec muszą Państwo zakupić i podłączyć we własnym zakresie.

TYLKO U NAS PODCZAS PREZENTACJI otrzymasz rzetelną i ostateczną kalkulację kosztów budowy oraz koszty eksploatacyjne. Obliczymy precyzyjnie ile będzie kosztowało utrzymanie Twojego domu, ile energii zużyjesz na ogrzewanie, na ciepłą wodę użytkową, wentylację, klimatyzację i ile za to wszystko zapłacisz. Porównamy wszystkie instalacje grzewcze i zrobimy zestawienie kosztów. Policzymy ile kosztuje podgrzanie wody użytkowej przez różne urządzenia, sprawdzimy jak szybko możemy sterować ogrzewaniem w domu i oszacujemy jakie to ma znaczenie dla eksploatacji.

Policzymy amortyzację czyli skalkulujemy ile kosztuje nas zamontowanie różnych instalacji, ich obsługa, serwis i konserwacja przez 10 lat.
Potraktujemy Państwa zakup w naszej firmie jako czysty biznes i ocenimy co się opłaca. W naszym domu pokazowym zamontowaliśmy 7 liczników energii elektrycznej, licznik na ciepłą i zimną wodę, zamontowaliśmy system sterowania domem i jego instalacjami, kilka termometrów precyzyjnie odczytujących temperaturę i wilgotność we wszystkich pomieszczeniach oraz rekuperację z klimatyzacją.

Zapraszamy do współpracy i wspólnej oceny całkowitych kosztów budowy domu i jego późniejszego utrzymania.

Z poważaniem
Marcin Sułek

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe wizualizacje domów z oferty promocyjnej:

KAMP-BUD

Producent nowoczesnych domów energooszczędnych

ul. Partyzantów 11
26-630 Jedlnia Letnisko (koło Radomia)

tel./fax (048) 322 19 07
tel. kom. 600 495 455
e-mail: biuro@kamp-bud.pl